Napsali o nás

Antonin Marek
Super degustace a zážitek na úrovni velice příjemné místo a luxusní vínko .... Doporučuji a určitě brzy na viděnou


Radim Paseka
Dneska jsme šli náhodou kolem, paní majitelka milá, vstřícná, nádherné okolí, příjemný interiér, oceňujeme vizi budoucnosti, hodně štěstí životní cestou vína.


Lůca
Tohle je tak nadherne misto s tak uzasnyma lidma! Vecere i snidane naprosto super, ubytovani nadherne a kdyz ochutnate jejich vino, uz nebudete chtit jine. Moc dekujeme za prijemne ubytovani a cas straveny u vas.


Petr Vaculcik
Ochotný majitel. Výborná vína na degustaci.


Jiří Humpolík
Jedno z nejlepších vinařství na Slovácku. Jedinečná vína a fenomenální majitelé.


Jiří Neuberg
Nejůžasnější víkend s těma nejlepšíma hostitelama. Takhle královsky se o nás ještě nikdy nikde nestarali. Luxusní víno, výborný jídlo, pěkné čisté ubytování a přátelský přístup majitelů. Už se nemůžu dočkat až sem znovu přijedem. Peťo a Tome moc vám děkujem za to jaký ste super.


Patrik Ciza
Ahojky Úžasný víkend na Moravě, vřele doporučuji vyrazit do sklípku k Neckařovi nic lepšího si přát nemůžete, taková luxusní pohostinnost vás velice překvapí, cokoliv jste potřebovali vždy vyšli vstříc luxusní proslov k degustaci veškeré znalosti o vinech vína úplně luxusní jejich vína byli i na koštu kde měli velice krásný bodový hodnoceni


Zlata GERGELOVA
Very friedly owner and tasty wine. Modern wine cellar. Bottle of wine was 250 Kč.


Petr Šimek
Moc děkujeme za krásný večer. Víno, jídlo, sklípek a přístup majitelů...vše skvělé.


Jakub Kral
Byli jsme s kamarády na 2 noci a všichni jsme nad míru spokojení. Zařízení ubytování, koupelen a sklípku je pěkné a moderní, to ale seženete i u jiných, co ale jinde nesežene je absolutní klid posledního sklípku v ulici, kde dal není nic jen vinohrad. Já si dal jednu noc pod širákem a probouzet se takhle krásně v zeleném je prostě paráda. Ale ani to stále není to TOP co dělá tohle místo, místem kde se chci vracet... Je to hlavně přístup majitelů Neckářových. To jak se neúnavně starají o vaše blaho, to jak s vámi posedlí do nočních hodin a celkově to jak kolem sebe šíří jen pohodu a lásku k tomu co dělají. Doufám jen že jim to žádný pár blbů nezkazí a že až přijedem příště budou stále takoví fajn jak byli i teď.


Recenze na Google Recenze na Facebooku

Vytisknout stránku Vytisknout stránku